Zoeken:

Help Oekraïne. Ook nu!

Bied mee!

Bied op toffe spullen en help!

Om Oekraïne extra te steunen, houden we ook dit jaar weer een online veiling met toffe spullen waaronder gesigneerde voetbalshirts, wedstrijdtickets voor FC Emmen, cadeaubonnen en nog veel meer. Bieden kan tot en met woensdag 31 december 23.59 uur. Ben jij de hoogste bieder op een item op 31 december 23.59 uur 2025? Dan ben jij, na betaling van het geboden bedrag, de nieuwe eigenaar. Alleen de hoogste bieders ontvangen bericht van ons. De volledige opbrengst gaat naar de Oekraïne actie van Dagblad van het Noorden, Leeuwarder Courant en Friesch Dagblad.

Doneer alleen een bedrag